Co o nás říkají naši zákazníci

Jsme opravdu moc rádi za takto spokojené klienty!

Pokaždé odvádí bezvadnou práci a je s nimi perfektní domluva. V divadle se nám starají o počítačovou síť a techniku už bezmála dvacet let. A pomohli nám i tehdy, když se nám zcela zhroutil náš server s nepřeberným množstvím GB dat za několik let. S ním si nevěděl rady už ani jeho dodavatel. Tady nám všechna data z disků zachránili a navrhli i zprovoznili zcela nové a hlavně zálohované sdílené úložiště. Za nás tedy můžu jedině doporučit ... !
Petr Beleš - spokojený zákazník
Petr BelešŽižkovské divadlo Járy Cimrmana, šéf provozu
Když mám jakýkoli problém se svým počítačem nebo si s jeho nastavením nevím rady, jdu za nimi. Vždy mi pomohli ochotně, rychle a dobře. A umí to i po telefonu nebo přes internet. Když se mi den před odletem na dovolenou podařilo smazat si veškerou již hotovou práci za posledního půl roku, kterou jsem hned po dovolené potřeboval odevzdat, propadal jsem depresi. Potřeboval jsem to vyřešit hned, ještě ten den, a všude jinde se mi „vysmáli”. A tady mi pomohli dokonce i přes to, že zrovna měli dovolenou a museli to řešit na dálku po internetu ...
Martin Vácha - spokojený zákazník
Martin VáchaGrafické studio Detail
Já jsem jim vděčná za záchranu dat z našeho domácího externího disku. Měla jsem na něm spoustu rodinných videí a fotek, o které jsem málem přišla. Disk úplně přestal fungovat a naše soubory jsem samozřejmě nikde jinde uložené neměla ... Naštěstí mi data zachránili, pomohli s výběrem nového disku a také poradili, jak si soubory správně ukládat a zálohovat. Moc děkuji za pomoc!
Radka Knittlová - spokojený zákazník
Radka KnittlováSpráva nemovitostí